Nog beschikbaar:(9)
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • Atromitos Athinon vs Apollon Smirnis
    1ste Helft 43:09
    ×
    Atromitos Athinon
    1
    Apollon Smirnis
    0
  • Olbia 1905 vs Virtus Entella
    Live 0:00
    ×
    Olbia 1905
    Virtus Entella
  • Piacenza Calcio vs Gozzano
    1ste Helft 11:42
    ×
    Piacenza Calcio
    0
    Gozzano
    0
  • Western Stima FC vs Kenya Commercial Bank
    2de Helft 82:54
    ×
    Western Stima FC
    0
    Kenya Commercial Bank
    0
  • Posta Ranger FC vs Sofapaka FC
    2de Helft 83:47
    ×
    Posta Ranger FC
    0
    Sofapaka FC
    1
  • Vihiga United vs Nzoia United
    2de Helft 84:18
    ×
    Vihiga United
    0
    Nzoia United
    0
  • Tusker Football Club vs Chemelil Sugar FC
    2de Helft 79:15
    ×
    Tusker Football Club
    1
    Chemelil Sugar FC
    1
  • Real Giulianova vs Olympia Agnonese
    1ste Helft 10:02
    ×
    Real Giulianova
    0
    Olympia Agnonese
    0
  • Haras El Hodood vs El Gouna
    1ste Helft 42:23
    ×
    Haras El Hodood
    0
    El Gouna
    1
  • Fiorentina U19 vs Juventus U19
    1ste Helft 14:17
    ×
    Fiorentina U19
    0
    Juventus U19
    1
  • R&F FC (Res) vs Southern District RSA (Res)
    2de Helft 60:35
    ×
    R&F FC (Res)
    0
    Southern District RSA (Res)
    0
  • Tai Po FC (Res) vs Dreams (Res)
    2de Helft 57:50
    ×
    Tai Po FC (Res)
    1
    Dreams (Res)
    0
  • Botev Plovdiv vs Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
    2de Helft 54:13
    ×
    Botev Plovdiv
    1
    Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
    0
  • HNK Gorica vs Budafoki MTE
    1ste Helft 15:48
    ×
    HNK Gorica
    2
    Budafoki MTE
    0
  • Simba SC vs AFC Leopards
    1ste Helft 14:50
    ×
    Simba SC
    1
    AFC Leopards
    0
  • Mount Kenya United vs Ulinzi Stars FC
    2de Helft 79:37
    ×
    Mount Kenya United
    1
    Ulinzi Stars FC
    0
  • Istra 1961 vs NK Inter Zaprešic
    1ste Helft 11:19
    ×
    Istra 1961
    0
    NK Inter Zaprešic
    0
  • Torino U19 vs Hellas Verona FC U19
    1ste Helft 12:49
    ×
    Torino U19
    1
    Hellas Verona FC U19
    0
  • Atalanta U19 vs AS Roma U19
    1ste Helft 7:32
    ×
    Atalanta U19
    0
    AS Roma U19
    0
  • AC CUNEO 1905 vs Juventus FC II
    1ste Helft 12:51
    ×
    AC CUNEO 1905
    0
    Juventus FC II
    0
  • Paganese Calcio 1926 vs Siracusa Calcio
    1ste Helft 12:58
    ×
    Paganese Calcio 1926
    0
    Siracusa Calcio
    1
  • FK Ufa vs Wisla Plock
    Live 0:00
    ×
    FC Ufa
    0
    Wisla Plock
    0
  • Adama City FC v Welwalo Adigrat University
    Live 0:00
    ×
    Adama City FC
    1
    Welwalo Adigrat University
    0
  • APK Karmiotissa v Ethnikos Achnas
    Live 0:00
    ×
    APK Karmiotissa
    2
    Ethnikos Achnas
    0
  • FC Vion Zlate Moravce v KFC Komarno
    Live 0:00
    ×
    FC Vion Zlate Moravce
    1
    KFC Komarno
    0
  • US Ben Guerdane v Club Sportif Sfaxien
    Live 0:00
    ×
    US Ben Guerdane
    0
    Club Sportif Sfaxien
    1
  • Cashpoint SCR Altach vs FC Vaduz
    Live 0:00
    ×
    Cashpoint SCR Altach
    0
    FC Vaduz
    0
  • Sunrise v APR FC
    Live 0:00
    ×
    Sunrise
    1
    APR FC
    0
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • Valentyna Ivakhnenko vs Morgina, Anna
    punten 1 2 3
    ×
    Valentyna Ivakhnenko
    40 2 - -
    Morgina, Anna
    40 3 - -
  • Antoine Escoffier vs Kalenichenko, Danylo
    punten 1 2 3
    ×
    Antoine Escoffier
    0 3 6 0
    Kalenichenko, Danylo
    0 6 3 0
  • Sanchez-Izquierdo, Nikolas vs Cerundolo, Francisco - RAIN DELAY
    punten 1 2 3
    ×
    Sanchez-Izquierdo, Nikolas
    0 3 - -
    Cerundolo, Francisco
    0 3 - -
  • Rajski, Maciej vs Skatov, Timofey
    punten
    ×
    Rajski, Maciej
    0
    Skatov, Timofey
    0
  • Peter Torebko vs Walkow, Szymon
    punten 1 2 3
    ×
    Peter Torebko
    0 6 0 -
    Walkow, Szymon
    0 4 1 -
  • Gautier, Alexis vs Machac, Tomas
    punten 1 2 3
    ×
    Gautier, Alexis
    0 6 1 -
    Machac, Tomas
    0 7 2 -
  • Grenier, Hugo vs Eduardo Struvay
    punten 1 2 3
    ×
    Grenier, Hugo
    40 1 - -
    Eduardo Struvay
    40 2 - -
  • Crescenzi, Giulia vs Sauvant, Chantal
    punten 1 2 3
    ×
    Crescenzi, Giulia
    0 4 4 -
    Sauvant, Chantal
    0 6 1 -
  • Hertel, Ania vs Ivonne Cavalle-Reimers - RAIN DELAY
    punten 1 2 3
    ×
    Hertel, Ania
    0 1 3 -
    Ivonne Cavalle-Reimers
    0 6 2 -
  • Pitak, Katarzyna vs Melanie Klaffner
    punten 1 2 3
    ×
    Pitak, Katarzyna
    0 1 - -
    Melanie Klaffner
    15 3 - -
  • Kubareva, Anna vs Ganz, Fiona
    punten 1 2 3
    ×
    Kubareva, Anna
    0 0 - -
    Ganz, Fiona
    0 3 - -
  • Doroshina, Olga vs Sramkova, Rebecca
    punten 1 2 3
    ×
    Doroshina, Olga
    40 6 4 0
    Sramkova, Rebecca
    A 3 6 3
  • Polona Hercog vs Ruse, Elena Gabriela
    punten 1 2 3
    ×
    Polona Hercog
    40 4 - -
    Ruse, Elena Gabriela
    30 3 - -
  • Zdenek Kolar vs Antonie Hoang
    punten 1 2 3
    ×
    Zdenek Kolar
    30 0 - -
    Antonie Hoang
    30 1 - -
  • Sultanov, Khumoun vs Butulija, Boris
    punten 1 2 3
    ×
    Sultanov, Khumoun
    0 7 0 -
    Butulija, Boris
    0 6 1 -
  • Vasilenko, Alexander vs Skorilas, Alexandros
    punten 1 2 3
    ×
    Vasilenko, Alexander
    15 0 - -
    Skorilas, Alexandros
    0 1 - -
  • Lopez Montagud, Carlos vs Trinker, Jonas - RAIN DELAY
    punten 1 2 3
    ×
    Lopez Montagud, Carlos
    15 3 - -
    Trinker, Jonas
    30 5 - -
  • Khomentovskiy, Matvey vs Vives Marcos, Pedro - RAIN DELAY
    punten 1 2 3
    ×
    Khomentovskiy, Matvey
    40 1 - -
    Vives Marcos, Pedro
    40 5 - -
  • Amanda Carreras vs Louise Brunskog - RAIN DELAY
    punten 1 2 3
    ×
    Amanda Carreras
    0 6 0 -
    Louise Brunskog
    0 3 0 -
  • Cianci, Claudia vs Skachkova, Katsiaryna - RAIN DELAY
    punten 1 2 3
    ×
    Cianci, Claudia
    0 6 0 -
    Skachkova, Katsiaryna
    0 7 0 -
  • L. Margaroli/D. Vega Hernandez v C. Moutet/S. Stakhovsky
    punten 1 2 3
    ×
    L. Margaroli/D. Vega Hernandez
    4 7 6 -
    C. Moutet/S. Stakhovsky
    1 5 6 -
  • D. Dudlakova/N. Tomanova v A. Husaric/A. Khabibulina
    punten
    ×
    D. Dudlakova/N. Tomanova
    0
    A. Husaric/A. Khabibulina
    0
  • D. Karregat/M. Yudanov v J. Kimmelmann/C. Schultheiss
    punten
    ×
    D. Karregat/M. Yudanov
    0
    J. Kimmelmann/C. Schultheiss
    0
  • V. Guenther/P. Schroll v V. Gurevich/M. Tikhomirov
    punten
    ×
    V. Guenther/P. Schroll
    40
    V. Gurevich/M. Tikhomirov
    15
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • Hong Kong Eastern Long Lions vs Westports Malaysia Dragons
    Live 2:24
    ×
    Hong Kong Eastern Long Lions
    71
    Westports Malaysia Dragons
    67
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • Payam Mashhad vs Oghab
    Live 72:50
    ×
    Payam Mashhad
    (1) 19
    Oghab
    12 (1)
  • Kalleh Mazandaran VC vs Dorna Urmia
    Live 72:49
    ×
    Kalleh Mazandaran VC
    (2) 14
    Dorna Urmia
    12 (0)
  • Shahrdari Urmia vs Shahrdari Tabriz
    Live 72:50
    ×
    Shahrdari Urmia
    (1) 6
    Shahrdari Tabriz
    4 (1)
  • Shahrdari Varamin vs Foolad Sirjan Iranian
    Live 42:51
    ×
    Shahrdari Varamin
    (1) 6
    Foolad Sirjan Iranian
    9 (0)
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • Kazzinc Torpedo v Dynamo St. Petersburg
    Live 0:00
    ×
    Kazzinc Torpedo
    0
    Dynamo St. Petersburg
    0
  • Saryarka Karagandy v SKA St. Petersburg II
    Live 0:00
    ×
    Saryarka Karagandy
    0
    SKA St. Petersburg II
    0
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • West Indies v England
    Live 0:00
    ×
    West Indies
    England
  • Khulna 116/6 v Sylhet
    Live 0:00
    ×
    Khulna
    116/6
    Sylhet
    0
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • Xiao Guodong vs Mark Davis
    Live 0:00
    ×
    Xiao Guodong
    Mark Davis
  • Martin Gould vs Ali Carter
    Live 0:00
    ×
    Martin Gould
    Ali Carter
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • Mark Dawes vs Michael Stepney
    Live 0:00
    ×
    Mark Dawes
    Michael Stepney
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • Chen Q /Jia Y v Kusuma F /Sugiarto R|
    Live 21:08
    ×
    Chen Q /Jia Y
    10
    |Kusuma F /Sugiarto R
    7
  • Gideon M /Sukamuljo K v Lamsfuss M /Seidel M|
    Live 53:50
    ×
    Gideon M /Sukamuljo K
    18
    |Lamsfuss M /Seidel M
    12
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • Atromitos Athinon vs Apollon Smirnis
    1ste Helft 43:09
    ×
    Atromitos Athinon
    1
    Apollon Smirnis
    0
  • Olbia 1905 vs Virtus Entella
    Live 0:00
    ×
    Olbia 1905
    Virtus Entella
  • Piacenza Calcio vs Gozzano
    1ste Helft 11:42
    ×
    Piacenza Calcio
    0
    Gozzano
    0
  • Western Stima FC vs Kenya Commercial Bank
    2de Helft 82:54
    ×
    Western Stima FC
    0
    Kenya Commercial Bank
    0
  • Posta Ranger FC vs Sofapaka FC
    2de Helft 83:47
    ×
    Posta Ranger FC
    0
    Sofapaka FC
    1
  • Vihiga United vs Nzoia United
    2de Helft 84:18
    ×
    Vihiga United
    0
    Nzoia United
    0
  • Tusker Football Club vs Chemelil Sugar FC
    2de Helft 79:15
    ×
    Tusker Football Club
    1
    Chemelil Sugar FC
    1
  • Real Giulianova vs Olympia Agnonese
    1ste Helft 10:02
    ×
    Real Giulianova
    0
    Olympia Agnonese
    0
  • Haras El Hodood vs El Gouna
    1ste Helft 42:23
    ×
    Haras El Hodood
    0
    El Gouna
    1
  • Valentyna Ivakhnenko vs Morgina, Anna
    punten 1 2 3
    ×
    Valentyna Ivakhnenko
    40 2 - -
    Morgina, Anna
    40 3 - -
  • Payam Mashhad vs Oghab
    Live 72:50
    ×
    Payam Mashhad
    (1) 19
    Oghab
    12 (1)
  • Kalleh Mazandaran VC vs Dorna Urmia
    Live 72:49
    ×
    Kalleh Mazandaran VC
    (2) 14
    Dorna Urmia
    12 (0)
  • Shahrdari Urmia vs Shahrdari Tabriz
    Live 72:50
    ×
    Shahrdari Urmia
    (1) 6
    Shahrdari Tabriz
    4 (1)
  • Shahrdari Varamin vs Foolad Sirjan Iranian
    Live 42:51
    ×
    Shahrdari Varamin
    (1) 6
    Foolad Sirjan Iranian
    9 (0)
  • Hong Kong Eastern Long Lions vs Westports Malaysia Dragons
    Live 2:24
    ×
    Hong Kong Eastern Long Lions
    71
    Westports Malaysia Dragons
    67
  • Fiorentina U19 vs Juventus U19
    1ste Helft 14:17
    ×
    Fiorentina U19
    0
    Juventus U19
    1
  • Antoine Escoffier vs Kalenichenko, Danylo
    punten 1 2 3
    ×
    Antoine Escoffier
    0 3 6 0
    Kalenichenko, Danylo
    0 6 3 0
  • Sanchez-Izquierdo, Nikolas vs Cerundolo, Francisco - RAIN DELAY
    punten 1 2 3
    ×
    Sanchez-Izquierdo, Nikolas
    0 3 - -
    Cerundolo, Francisco
    0 3 - -
  • Rajski, Maciej vs Skatov, Timofey
    punten
    ×
    Rajski, Maciej
    0
    Skatov, Timofey
    0
  • Peter Torebko vs Walkow, Szymon
    punten 1 2 3
    ×
    Peter Torebko
    0 6 0 -
    Walkow, Szymon
    0 4 1 -
  • Gautier, Alexis vs Machac, Tomas
    punten 1 2 3
    ×
    Gautier, Alexis
    0 6 1 -
    Machac, Tomas
    0 7 2 -
  • Grenier, Hugo vs Eduardo Struvay
    punten 1 2 3
    ×
    Grenier, Hugo
    40 1 - -
    Eduardo Struvay
    40 2 - -
  • Crescenzi, Giulia vs Sauvant, Chantal
    punten 1 2 3
    ×
    Crescenzi, Giulia
    0 4 4 -
    Sauvant, Chantal
    0 6 1 -
  • Hertel, Ania vs Ivonne Cavalle-Reimers - RAIN DELAY
    punten 1 2 3
    ×
    Hertel, Ania
    0 1 3 -
    Ivonne Cavalle-Reimers
    0 6 2 -
  • Pitak, Katarzyna vs Melanie Klaffner
    punten 1 2 3
    ×
    Pitak, Katarzyna
    0 1 - -
    Melanie Klaffner
    15 3 - -
  • Kubareva, Anna vs Ganz, Fiona
    punten 1 2 3
    ×
    Kubareva, Anna
    0 0 - -
    Ganz, Fiona
    0 3 - -
  • Kazzinc Torpedo v Dynamo St. Petersburg
    Live 0:00
    ×
    Kazzinc Torpedo
    0
    Dynamo St. Petersburg
    0
  • Saryarka Karagandy v SKA St. Petersburg II
    Live 0:00
    ×
    Saryarka Karagandy
    0
    SKA St. Petersburg II
    0
  • Doroshina, Olga vs Sramkova, Rebecca
    punten 1 2 3
    ×
    Doroshina, Olga
    40 6 4 0
    Sramkova, Rebecca
    A 3 6 3
  • Polona Hercog vs Ruse, Elena Gabriela
    punten 1 2 3
    ×
    Polona Hercog
    40 4 - -
    Ruse, Elena Gabriela
    30 3 - -
  • Zdenek Kolar vs Antonie Hoang
    punten 1 2 3
    ×
    Zdenek Kolar
    30 0 - -
    Antonie Hoang
    30 1 - -
  • R&F FC (Res) vs Southern District RSA (Res)
    2de Helft 60:35
    ×
    R&F FC (Res)
    0
    Southern District RSA (Res)
    0
  • Tai Po FC (Res) vs Dreams (Res)
    2de Helft 57:50
    ×
    Tai Po FC (Res)
    1
    Dreams (Res)
    0
  • Botev Plovdiv vs Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
    2de Helft 54:13
    ×
    Botev Plovdiv
    1
    Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
    0
  • HNK Gorica vs Budafoki MTE
    1ste Helft 15:48
    ×
    HNK Gorica
    2
    Budafoki MTE
    0
  • Simba SC vs AFC Leopards
    1ste Helft 14:50
    ×
    Simba SC
    1
    AFC Leopards
    0
  • Sultanov, Khumoun vs Butulija, Boris
    punten 1 2 3
    ×
    Sultanov, Khumoun
    0 7 0 -
    Butulija, Boris
    0 6 1 -
  • Vasilenko, Alexander vs Skorilas, Alexandros
    punten 1 2 3
    ×
    Vasilenko, Alexander
    15 0 - -
    Skorilas, Alexandros
    0 1 - -
  • Mount Kenya United vs Ulinzi Stars FC
    2de Helft 79:37
    ×
    Mount Kenya United
    1
    Ulinzi Stars FC
    0
  • Istra 1961 vs NK Inter Zaprešic
    1ste Helft 11:19
    ×
    Istra 1961
    0
    NK Inter Zaprešic
    0
  • Torino U19 vs Hellas Verona FC U19
    1ste Helft 12:49
    ×
    Torino U19
    1
    Hellas Verona FC U19
    0
  • Atalanta U19 vs AS Roma U19
    1ste Helft 7:32
    ×
    Atalanta U19
    0
    AS Roma U19
    0
  • AC CUNEO 1905 vs Juventus FC II
    1ste Helft 12:51
    ×
    AC CUNEO 1905
    0
    Juventus FC II
    0
  • Paganese Calcio 1926 vs Siracusa Calcio
    1ste Helft 12:58
    ×
    Paganese Calcio 1926
    0
    Siracusa Calcio
    1
  • West Indies v England
    Live 0:00
    ×
    West Indies
    England
  • Mark Dawes vs Michael Stepney
    Live 0:00
    ×
    Mark Dawes
    Michael Stepney
  • Lopez Montagud, Carlos vs Trinker, Jonas - RAIN DELAY
    punten 1 2 3
    ×
    Lopez Montagud, Carlos
    15 3 - -
    Trinker, Jonas
    30 5 - -
  • Khomentovskiy, Matvey vs Vives Marcos, Pedro - RAIN DELAY
    punten 1 2 3
    ×
    Khomentovskiy, Matvey
    40 1 - -
    Vives Marcos, Pedro
    40 5 - -
  • Amanda Carreras vs Louise Brunskog - RAIN DELAY
    punten 1 2 3
    ×
    Amanda Carreras
    0 6 0 -
    Louise Brunskog
    0 3 0 -
  • Cianci, Claudia vs Skachkova, Katsiaryna - RAIN DELAY
    punten 1 2 3
    ×
    Cianci, Claudia
    0 6 0 -
    Skachkova, Katsiaryna
    0 7 0 -
  • Xiao Guodong vs Mark Davis
    Live 0:00
    ×
    Xiao Guodong
    Mark Davis
  • Martin Gould vs Ali Carter
    Live 0:00
    ×
    Martin Gould
    Ali Carter
  • Chen Q /Jia Y v Kusuma F /Sugiarto R|
    Live 21:08
    ×
    Chen Q /Jia Y
    10
    |Kusuma F /Sugiarto R
    7
  • Gideon M /Sukamuljo K v Lamsfuss M /Seidel M|
    Live 53:50
    ×
    Gideon M /Sukamuljo K
    18
    |Lamsfuss M /Seidel M
    12
  • L. Margaroli/D. Vega Hernandez v C. Moutet/S. Stakhovsky
    punten 1 2 3
    ×
    L. Margaroli/D. Vega Hernandez
    4 7 6 -
    C. Moutet/S. Stakhovsky
    1 5 6 -
  • D. Dudlakova/N. Tomanova v A. Husaric/A. Khabibulina
    punten
    ×
    D. Dudlakova/N. Tomanova
    0
    A. Husaric/A. Khabibulina
    0
  • D. Karregat/M. Yudanov v J. Kimmelmann/C. Schultheiss
    punten
    ×
    D. Karregat/M. Yudanov
    0
    J. Kimmelmann/C. Schultheiss
    0
  • V. Guenther/P. Schroll v V. Gurevich/M. Tikhomirov
    punten
    ×
    V. Guenther/P. Schroll
    40
    V. Gurevich/M. Tikhomirov
    15
  • Khulna 116/6 v Sylhet
    Live 0:00
    ×
    Khulna
    116/6
    Sylhet
    0
  • FK Ufa vs Wisla Plock
    Live 0:00
    ×
    FC Ufa
    0
    Wisla Plock
    0
  • Adama City FC v Welwalo Adigrat University
    Live 0:00
    ×
    Adama City FC
    1
    Welwalo Adigrat University
    0
  • APK Karmiotissa v Ethnikos Achnas
    Live 0:00
    ×
    APK Karmiotissa
    2
    Ethnikos Achnas
    0
  • FC Vion Zlate Moravce v KFC Komarno
    Live 0:00
    ×
    FC Vion Zlate Moravce
    1
    KFC Komarno
    0
  • US Ben Guerdane v Club Sportif Sfaxien
    Live 0:00
    ×
    US Ben Guerdane
    0
    Club Sportif Sfaxien
    1
  • Cashpoint SCR Altach vs FC Vaduz
    Live 0:00
    ×
    Cashpoint SCR Altach
    0
    FC Vaduz
    0
  • Sunrise v APR FC
    Live 0:00
    ×
    Sunrise
    1
    APR FC
    0
KLIK OP DE EVENEMENTEN DIE JE WIL VOLGEN
Spelformulier wordt geladen...

Live Streaming