Nog beschikbaar:(9)
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • Dartford vs Billericay
    1ste Helft 41:28
    ×
    Dartford
    2
    Billericay
    0
  • HNK Rijeka vs NK Varazdin
    2de Helft 82:17
    ×
    Rijeka
    2
    NK Varazdin
    0
  • Leicester City vs Norwich City
    1ste Helft 41:39
    ×
    Leicester
    1
    Norwich
    1
  • Burnley FC vs Newcastle Utd
    1ste Helft 41:36
    ×
    Burnley
    0
    Newcastle
    0
  • Sheffield Utd vs Aston Villa
    1ste Helft 41:40
    ×
    Sheff Utd
    0
    Aston Villa
    0
  • Chelsea FC vs Bournemouth
    1ste Helft 41:44
    ×
    Chelsea
    0
    Bournemouth
    0
  • Fleetwood Town vs Gillingham
    1ste Helft 39:40
    ×
    Fleetwood
    0
    Gillingham
    0
  • AFC Wimbledon vs Doncaster Rovers
    1ste Helft 38:54
    ×
    AFC Wimbledon
    0
    Doncaster
    1
  • Sunderland vs Blackpool
    1ste Helft 40:36
    ×
    Sunderland
    1
    Blackpool
    1
  • Milton Keynes Dons vs Oxford United
    1ste Helft 40:59
    ×
    MK Dons
    0
    Oxford Utd
    0
  • Accrington Stanley vs Portsmouth
    1ste Helft 42:28
    ×
    Accrington
    0
    Portsmouth
    1
  • Peterborough vs Bolton Wanderers
    1ste Helft 41:15
    ×
    Peterborough
    1
    Bolton
    0
  • Barnsley vs QPR
    1ste Helft 39:14
    ×
    Barnsley
    2
    QPR
    1
  • Derby County vs Millwall FC
    1ste Helft 41:19
    ×
    Derby
    0
    Millwall
    1
  • Scunthorpe Utd vs Colchester Utd
    1ste Helft 40:57
    ×
    Scunthorpe
    0
    Colchester
    0
  • Nottingham F. vs Sheffield Wed
    1ste Helft 40:42
    ×
    Nottm Forest
    0
    Sheff Wed
    3
  • Wycombe vs Burton Albion
    1ste Helft 37:49
    ×
    Wycombe
    1
    Burton
    0
  • Wigan Athletic vs Huddersfield
    1ste Helft 41:43
    ×
    Wigan
    0
    Huddersfield
    0
  • Preston NE vs Luton Town
    1ste Helft 40:08
    ×
    Preston
    1
    Luton
    0
  • Swansea City vs Middlesbrough
    1ste Helft 40:27
    ×
    Swansea
    1
    Middlesbrough
    0
  • Plymouth Argyle vs Morecambe FC
    1ste Helft 41:15
    ×
    Plymouth
    0
    Morecambe
    0
  • Crawley Town vs Port Vale
    1ste Helft 41:24
    ×
    Crawley
    0
    Port Vale
    0
  • Leyton Orient vs Bradford City
    1ste Helft 39:25
    ×
    Leyton Orient
    0
    Bradford
    0
  • Bognor Regis Town vs Cray Wanderers
    1ste Helft 40:45
    ×
    Bognor Regis
    3
    Cray Wanderers
    0
  • Shrewsbury vs Coventry City
    1ste Helft 41:13
    ×
    Shrewsbury
    0
    Coventry
    1
  • Southend Utd vs Rotherham
    1ste Helft 41:19
    ×
    Southend
    0
    Rotherham
    1
  • Cheltenham vs Cambridge Utd
    1ste Helft 41:13
    ×
    Cheltenham
    0
    Cambridge Utd
    1
  • Crewe Alexandra vs Mansfield
    1ste Helft 40:53
    ×
    Crewe
    1
    Mansfield
    1
  • Brentford FC vs Fulham FC
    1ste Helft 40:07
    ×
    Brentford
    1
    Fulham
    0
  • Leeds United vs Cardiff City
    1ste Helft 40:04
    ×
    Leeds
    2
    Cardiff
    0
  • Solihull Moors vs Darlington FC
    1ste Helft 39:42
    ×
    Solihull Moors
    1
    Darlington FC
    1
  • Northampton vs Forest Green
    1ste Helft 40:24
    ×
    Northampton
    0
    Forest Green
    0
  • Grantham Town vs Morpeth Town
    1ste Helft 41:26
    ×
    Grantham Town
    1
    Morpeth Town
    0
  • Stoke City vs Reading FC
    1ste Helft 41:28
    ×
    Stoke
    0
    Reading
    0
  • Maidstone United vs Concord Rangers
    1ste Helft 40:55
    ×
    Maidstone
    2
    Concord
    1
  • Ipswich Town vs Bristol Rovers
    1ste Helft 41:11
    ×
    Ipswich
    1
    Bristol Rovers
    2
  • Bradford PA vs Halesowen
    1ste Helft 38:32
    ×
    Bradford PA
    1
    Halesowen
    1
  • Carlisle Utd vs Grimsby Town
    1ste Helft 41:44
    ×
    Carlisle
    0
    Grimsby
    0
  • Sutton United vs Dagenham & Red.
    1ste Helft 42:13
    ×
    Sutton
    0
    Dag & Red
    0
  • Bowers Pitsea vs Folkestone Invicta
    1ste Helft 42:20
    ×
    Bowers Pitsea
    1
    Folkestone Invicta
    1
  • Lancaster vs Stalybridge Celtic
    1ste Helft 39:13
    ×
    Lancaster
    0
    Stalybridge Celtic
    0
  • Maidenhead Utd vs Hemel Hempstead
    1ste Helft 40:24
    ×
    Maidenhead
    2
    Hemel Hempstead
    1
  • Barwell vs Nuneaton
    1ste Helft 41:56
    ×
    Barwell
    0
    Nuneaton Town FC
    1
  • Newport County vs Stevenage FC
    1ste Helft 39:31
    ×
    Newport
    0
    Stevenage
    1
  • King's Lynn Town vs Dover Athletic
    1ste Helft 40:25
    ×
    King's Lynn Town
    1
    Dover
    0
  • Bristol City vs Blackburn Rovers
    1ste Helft 40:17
    ×
    Bristol City
    0
    Blackburn
    1
  • Warrington vs Basford United
    1ste Helft 40:26
    ×
    Warrington
    1
    Basford United
    0
  • Salford City vs Exeter City
    1ste Helft 41:17
    ×
    Salford City
    0
    Exeter
    1
  • Chelmsford City vs Havant & Waterlooville
    1ste Helft 39:05
    ×
    Chelmsford City
    1
    Havant And Waterlooville
    0
  • Lincoln City vs Tranmere Rovers
    1ste Helft 40:20
    ×
    Lincoln
    0
    Tranmere
    0
  • Barnet vs Weymouth
    1ste Helft 38:39
    ×
    Barnet
    2
    Weymouth
    1
  • Merthyr Town vs Walton Casuals
    1ste Helft 41:37
    ×
    Merthyr Town
    0
    Walton Casuals
    0
  • Harrogate Town vs Hartlepool Utd
    1ste Helft 42:51
    ×
    Harrogate
    0
    Hartlepool
    1
  • Farsley AFC vs Altrincham
    1ste Helft 39:42
    ×
    Farsley AFC
    1
    Altrincham
    1
  • Hyde vs Gainsborough
    1ste Helft 41:21
    ×
    Hyde
    0
    Gainsborough
    0
  • Swindon Town vs Oldham Athletic
    1ste Helft 40:45
    ×
    Swindon
    0
    Oldham
    0
  • Eastbourne vs Salisbury
    1ste Helft 40:20
    ×
    Eastbourne
    2
    Salisbury
    1
  • Halifax vs Wrexham FC
    1ste Helft 40:29
    ×
    Halifax
    1
    Wrexham
    0
  • AFC Fylde vs Curzon Ashton
    1ste Helft 41:30
    ×
    AFC Fylde
    1
    Curzon Ashton FC
    0
  • Carshalton vs Aveley FC
    1ste Helft 39:06
    ×
    Carshalton
    0
    Aveley FC
    2
  • Torquay Utd vs Aldershot Town
    1ste Helft 42:13
    ×
    Torquay
    2
    Aldershot
    0
  • Coalville Town vs Banbury
    1ste Helft 40:55
    ×
    Coalville Town
    1
    Banbury
    0
  • AC Ajaccio vs RC Lens
    1ste Helft 42:03
    ×
    Ajaccio
    1
    Lens
    0
  • Yeovil Town vs Welling
    1ste Helft 41:43
    ×
    Yeovil
    1
    Welling
    0
  • 1. FC Köln vs Bayer Leverkusen
    2de Helft 51:49
    ×
    1. FC Köln
    0
    Bayer Leverkusen
    0
  • Paderborn vs Union Berlin
    2de Helft 53:28
    ×
    Paderborn
    1
    Union Berlin
    1
  • Mainz vs Borussia Dortmund
    2de Helft 51:09
    ×
    Mainz
    0
    Borussia Dortmund
    1
  • Ascoli vs Cittadella
    2de Helft 82:12
    ×
    Ascoli
    1
    Cittadella
    0
  • Virtus Entella vs Empoli
    2de Helft 84:11
    ×
    Virtus Entella
    2
    Empoli
    0
  • Brescia vs Lecce
    2de Helft 77:57
    ×
    Brescia
    3
    Lecce
    0
  • Hertha BSC vs SC Freiburg
    2de Helft 53:08
    ×
    Hertha Berlin
    1
    Freiburg
    0
  • AC Venezia vs Spezia
    2de Helft 79:23
    ×
    AC Venezia
    0
    Spezia
    0
  • FC Bayern München vs Werder Bremen
    2de Helft 50:44
    ×
    Bayern Munich
    2
    Werder Bremen
    1
  • Modena vs Ravenna Calcio
    2de Helft 67:43
    ×
    Modena
    2
    Ravenna Calcio
    0
  • Frosinone vs Pescara
    2de Helft 84:16
    ×
    Frosinone
    1
    Pescara
    0
  • Maritimo vs Boavista FC
    1ste Helft 11:01
    ×
    Maritimo
    1
    Boavista
    0
  • Real Sociedad vs FC Barcelona
    1ste Helft 41:36
    ×
    Real Sociedad
    1
    Barcelona
    1
  • Ross County vs Kilmarnock FC
    1ste Helft 41:05
    ×
    Ross County
    0
    Kilmarnock
    0
  • CD Ibiza Islas Pitiusas vs CE Andratx
    1ste Helft 41:33
    ×
    CD Ibiza Islas Pitiusas
    1
    CE Andratx
    0
  • Unionistas CF vs CD Guijuelo
    1ste Helft 39:36
    ×
    Unionistas CF
    0
    CD Guijuelo
    1
  • Mirandes vs SD Huesca
    1ste Helft 39:45
    ×
    Mirandes
    0
    Huesca
    0
  • Warrenpoint Town vs Linfield Belfast
    1ste Helft 39:01
    ×
    Warrenpoint Town
    0
    Linfield
    1
  • CA Osasuna B vs CD Calahorra
    1ste Helft 41:50
    ×
    CA Osasuna B
    0
    CD Calahorra
    0
  • Real Valladolid B vs CF Salmantino
    1ste Helft 42:41
    ×
    Real Valladolid B
    1
    CF SALMANTINO
    0
  • SD Amorebieta vs Deportivo Alaves B
    1ste Helft 12:09
    ×
    SD Amorebieta
    0
    Deportivo Alaves B
    0
  • Athletic Bilbao B vs Barakaldo CF
    2de Helft 56:39
    ×
    Athletic Bilbao B
    0
    Barakaldo CF
    1
  • Stockport vs Blyth Spartans
    1ste Helft 39:52
    ×
    Stockport
    1
    Blyth Spartans
    0
  • Casa Pia Atletico vs CD Mafra
    1ste Helft 41:52
    ×
    Casa Pia Atletico
    0
    CD Mafra
    0
  • AD Llerenense vs CD Diocesano
    1ste Helft 42:23
    ×
    AD Llerenense
    0
    CD Diocesano
    0
  • Cultural Guarnizo vs CF Vimenor
    2de Helft 57:54
    ×
    Cultural Guarnizo
    1
    CF Vimenor
    0
  • SD Barreda Balompie vs CD Tropezon
    2de Helft 53:53
    ×
    SD Barreda Balompie
    0
    CD Tropezon
    3
  • Ironi Kiryat Shmona vs Bnei Yehuda
    1ste Helft 11:38
    ×
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona
    1
    Bnei Yehuda Tel Aviv
    0
  • Liverpool U23 vs Chelsea U23
    1ste Helft 39:34
    ×
    Liverpool U23
    1
    Chelsea U23
    0
  • Eastleigh vs Yate Town
    1ste Helft 42:12
    ×
    Eastleigh
    2
    Yate Town
    0
  • Dorking Wanderers vs Bromley FC
    1ste Helft 38:07
    ×
    Dorking Wanderers
    1
    Bromley
    0
  • Hednesford vs Chester FC
    1ste Helft 42:22
    ×
    Hednesford
    0
    Chester
    0
  • FC United of Manchester vs Kettering Town FC
    1ste Helft 42:15
    ×
    FC United of Manchester
    1
    Kettering Town FC
    0
  • Matlock vs Chorley FC
    1ste Helft 39:54
    ×
    Matlock
    0
    Chorley FC
    0
  • Institute FC vs Glenavon FC
    1ste Helft 39:51
    ×
    Institute FC
    0
    GLENAVON FC
    3
  • FC Goa vs Atletico de Kolkata
    2de Helft 84:55
    ×
    FC Goa
    2
    Atletico de Kolkata
    1
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • Shintaro Mochizuki vs Nick Chappell
    punten 1 2 3
    ×
    Shintaro Mochizuki
    0 4 3 -
    Nick Chappell
    0 6 4 -
  • Natsumi Kawaguchi vs Nika Kukharchuk
    punten 1 2 3
    ×
    Natsumi Kawaguchi
    15 1 5 -
    Nika Kukharchuk
    0 6 5 -
  • Daniil Medvedev vs Fabio Fognini
    punten
    ×
    Daniil Medvedev
    0
    Fabio Fognini
    0
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • Lahti Basketball vs Ura Basket
    Live 0:00
    ×
    Lahti Basketball
    47
    Ura Basket
    46
  • Lokomotiv-Kuban Krasnodar vs Parma Perm
    Live 0:00
    ×
    Lokomotiv-Kuban Krasnodar
    81
    Parma Perm
    73
  • Saak Anatolia vs Eleftheroupoli
    Live 0:00
    ×
    SAAK Anatolia
    31
    Eleftheroupoli
    15
  • Jurmala vs Valmiera
    Live 0:00
    ×
    Jurmala
    49
    Valmiera
    48
  • Anadolu Efes vs Fenerbahçe SK
    Live 0:00
    ×
    Anadolu Efes
    45
    Fenerbahce
    37
  • TTU KK vs BK Ventspils
    Live 0:00
    ×
    TTU KK
    40
    BK Ventspils
    40
  • VEF Riga vs Rapla
    Live 0:00
    ×
    VEF Riga
    46
    Rapla
    42
  • Pieno Zvaigzdes vs Lietuvos rytas
    Live 0:00
    ×
    Pieno Zvaigzdes
    43
    Lietuvos Rytas
    70
  • Juventus vs Neptunas
    Live 0:00
    ×
    Juventus
    23
    Neptunas
    18
  • AS Karditsas vs Olympiacos Piraeus
    Live 0:00
    ×
    AS Karditsas
    28
    Olympiacos Piraeus
    33
  • Illiabum vs FC Porto
    Live 0:00
    ×
    Illiabum
    28
    Porto
    30
  • Koping Stars vs KFUM Nassjo
    Live 0:00
    ×
    Koping Stars
    38
    KFUM Nassjo
    33
  • Cankaya Women vs Cukurova Women
    Live 0:00
    ×
    Cankaya Women
    9
    Cukurova Women
    8
  • Nanterre U21 vs Bourg-en-Bresse U21
    Live 0:00
    ×
    Nanterre U21
    47
    Bourg-en-Bresse U21
    61
  • Hyundai Tbilisi vs Dinamo Tbilisi
    Live 0:00
    ×
    Hyundai Tbilisi
    72
    Dinamo Tbilisi
    63
  • Zalakeramia-ZTE KK vs Albacomp Fehervar
    Live 0:00
    ×
    Zalakeramia-ZTE KK
    20
    Albacomp Fehervar
    10
  • Vitoria Guimaraes vs Ovarense
    Live 0:00
    ×
    Vitoria Guimaraes
    46
    Ovarense
    38
  • AIK Basket vs Högsbo Basket
    Live 0:00
    ×
    AIK Basket
    85
    Högsbo Basket
    91
  • Duzce Belediye vs Konyaspor
    Live 0:00
    ×
    Duzce Belediye
    63
    Konyaspor
    62
  • Gemlik vs Yalova Spor
    Live 0:00
    ×
    Gemlik
    60
    Yalova Spor
    76
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • Jastrzebski Wegiel vs GKS Katowice
    Live 108:50
    ×
    Jastrzebski Wegiel
    (1) 16
    GKS Katowice
    15 (2)
  • Slavia Sofia vs Levski Sofia
    Live 37:58
    ×
    Slavia Sofia
    (0) 11
    Levski Sofia
    14 (1)
  • VK Ostrava vs AERO Odolena Voda
    Live 12:09
    ×
    VK Ostrava
    (0) 16
    AERO Odolena Voda
    9 (0)
  • Dunav Ruse vs Montana
    Live 41:50
    ×
    Dunav Ruse
    (0) 9
    Montana
    20 (1)
  • Fakel Novyi Urengoi vs Gazprom-Yugra
    Live 99:05
    ×
    Fakel Novyi Urengoi
    (2) 6
    Gazprom-Yugra
    7 (1)
  • KPS Chemik Police Women vs MKS Kalisz Women
    Live 39:56
    ×
    KPS Chemik Police Women
    (1) 7
    MKS Kalisz Women
    9 (0)
  • ASK Nizhniy Novgorod vs Zenit Kazan
    Live 40:46
    ×
    ASK Nizhniy Novgorod
    (0) 9
    Zenit Kazan
    10 (1)
  • Eczacibasi Vitra Istanbul Women vs Vakifbank Istanbul Women
    Live 10:53
    ×
    Eczacibasi Vitra Istanbul Women
    (0) 11
    Vakifbank Istanbul Women
    10 (0)
  • Aalborg HIK vs VK Vestsjaelland
    Live 41:05
    ×
    Aalborg HIK
    (1) 17
    VK Vestsjaelland
    9 (0)
  • TV 05 Waldgirmes Women vs VV Grimma
    Live 40:17
    ×
    TV 05 Waldgirmes Women
    (0) 7
    VV Grimma
    9 (1)
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • SKA-Neva St.Petersburg vs Yugra
    Live 0:00
    ×
    SKA-Neva St.Petersburg
    4
    Yugra
    3
  • HK Dynamo Tver vs Rubin Tyumen
    Live 0:00
    ×
    HK Dynamo Tver
    1
    Rubin Tyumen
    1
  • HC Tambov vs Zauralye Kurgan
    Live 0:00
    ×
    HC Tambov
    0
    Zauralye Kurgan
    0
  • Denemarken - Dames vs Olympic athletes of Russia Women
    Live 0:00
    ×
    Denmark Women
    0
    Olympic athletes of Russia Women
    4
  • Frankrijk U20 vs Italië U20
    Live 0:00
    ×
    France U20
    1
    Italy U20
    1
  • Zuid-Korea vs Japan
    Live 0:00
    ×
    Korea Republic
    2
    Japan
    1
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • GOG Handball vs Mors-Thy Handbold
    Live 0:00
    ×
    GOG Handball
    14
    Mors-Thy Handbold
    12
  • Paok vs Feakas Kerkiras
    Live 0:00
    ×
    PAOK
    23
    Feakas Kerkiras
    16
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • Montpellier HSC 13-7 Toulouse FC
    Live 0:00
    ×
    Montpellier
    0
    Toulouse
    0
  • Saracens 3-3 Munster
    Live 0:00
    ×
    Saracens
    0
    Munster
    0
  • Spain 7s vs Scotland 7s
    Live 0:00
    ×
    Spain 7s
    0
    Scotland 7s
    0
  • England 7s vs France 7s
    Live 0:00
    ×
    England 7s
    0
    France 7s
    0
  • Canada 7s vs Wales 7s
    Live 0:00
    ×
    Canada 7s
    0
    Wales 7s
    0
  • New Zealand 7s vs Argentina 7s
    Live 0:00
    ×
    New Zealand 7s
    0
    Argentina 7s
    0
  • Fiji 7s vs Japan 7s
    Live 0:00
    ×
    Fiji 7s
    0
    Japan 7s
    0
  • South Africa 7s vs USA 7s
    Live 0:00
    ×
    South Africa 7s
    0
    USA 7s
    0
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • Australië 416 167/6 v Nieuw-Zeeland 166
    Live 0:00
    ×
    Australia
    416
    New Zealand
    166
  • Pakistan v Sri Lanka
    Live 0:00
    ×
    Pakistan
    Sri Lanka
  • Dhaka 182/4 v Sylhet 96/5
    Live 0:00
    ×
    Dhaka
    182/4
    Sylhet
    96/5
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • Mark Selby 5-1Middelfart G & BKDavid Gilbert|
    Live 0:00
    ×
    Mark Selby
    David Gilbert
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • R. Alimov/A. Davletova vs S. R. Kim/H. W. Eom
    Live 29:03
    ×
    R. Alimov/A. Davletova
    16
    S. R. Kim/H. W. Eom
    20
  • E. Bolotova/V. Ivanov vs E. Dremin/E. Dimova
    Live 39:40
    ×
    E. Bolotova/V. Ivanov
    15
    E. Dremin/E. Dimova
    8
GELIEVE EEN ANDERE SPORT TE SELECTEREN OM DE EVENEMENTEN TE ZIEN
LEFT
RIGHT
  • Dartford vs Billericay
    1ste Helft 41:28
    ×
    Dartford
    2
    Billericay
    0
  • HNK Rijeka vs NK Varazdin
    2de Helft 82:17
    ×
    Rijeka
    2
    NK Varazdin
    0
  • Leicester City vs Norwich City
    1ste Helft 41:39
    ×
    Leicester
    1
    Norwich
    1
  • Burnley FC vs Newcastle Utd
    1ste Helft 41:36
    ×
    Burnley
    0
    Newcastle
    0
  • Sheffield Utd vs Aston Villa
    1ste Helft 41:40
    ×
    Sheff Utd
    0
    Aston Villa
    0
  • Chelsea FC vs Bournemouth
    1ste Helft 41:44
    ×
    Chelsea
    0
    Bournemouth
    0
  • Fleetwood Town vs Gillingham
    1ste Helft 39:40
    ×
    Fleetwood
    0
    Gillingham
    0
  • AFC Wimbledon vs Doncaster Rovers
    1ste Helft 38:54
    ×
    AFC Wimbledon
    0
    Doncaster
    1
  • Sunderland vs Blackpool
    1ste Helft 40:36
    ×
    Sunderland
    1
    Blackpool
    1
  • Milton Keynes Dons vs Oxford United
    1ste Helft 40:59
    ×
    MK Dons
    0
    Oxford Utd
    0
  • Accrington Stanley vs Portsmouth
    1ste Helft 42:28
    ×
    Accrington
    0
    Portsmouth
    1
  • Peterborough vs Bolton Wanderers
    1ste Helft 41:15
    ×
    Peterborough
    1
    Bolton
    0
  • Barnsley vs QPR
    1ste Helft 39:14
    ×
    Barnsley
    2
    QPR
    1
  • Derby County vs Millwall FC
    1ste Helft 41:19
    ×
    Derby
    0
    Millwall
    1
  • Scunthorpe Utd vs Colchester Utd
    1ste Helft 40:57
    ×
    Scunthorpe
    0
    Colchester
    0
  • Nottingham F. vs Sheffield Wed
    1ste Helft 40:42
    ×
    Nottm Forest
    0
    Sheff Wed
    3
  • Wycombe vs Burton Albion
    1ste Helft 37:49
    ×
    Wycombe
    1
    Burton
    0
  • Wigan Athletic vs Huddersfield
    1ste Helft 41:43
    ×
    Wigan
    0
    Huddersfield
    0
  • Preston NE vs Luton Town
    1ste Helft 40:08
    ×
    Preston
    1
    Luton
    0
  • Swansea City vs Middlesbrough
    1ste Helft 40:27
    ×
    Swansea
    1
    Middlesbrough
    0
  • Plymouth Argyle vs Morecambe FC
    1ste Helft 41:15
    ×
    Plymouth
    0
    Morecambe
    0
  • Crawley Town vs Port Vale
    1ste Helft 41:24
    ×
    Crawley
    0
    Port Vale
    0
  • Leyton Orient vs Bradford City
    1ste Helft 39:25
    ×
    Leyton Orient
    0
    Bradford
    0
  • Bognor Regis Town vs Cray Wanderers
    1ste Helft 40:45
    ×
    Bognor Regis
    3
    Cray Wanderers
    0
  • Shrewsbury vs Coventry City
    1ste Helft 41:13
    ×
    Shrewsbury
    0
    Coventry
    1
  • Southend Utd vs Rotherham
    1ste Helft 41:19
    ×
    Southend
    0
    Rotherham
    1
  • Cheltenham vs Cambridge Utd
    1ste Helft 41:13
    ×
    Cheltenham
    0
    Cambridge Utd
    1
  • Crewe Alexandra vs Mansfield
    1ste Helft 40:53
    ×
    Crewe
    1
    Mansfield
    1
  • Brentford FC vs Fulham FC
    1ste Helft 40:07
    ×
    Brentford
    1
    Fulham
    0
  • Leeds United vs Cardiff City
    1ste Helft 40:04
    ×
    Leeds
    2
    Cardiff
    0
  • Solihull Moors vs Darlington FC
    1ste Helft 39:42
    ×
    Solihull Moors
    1
    Darlington FC
    1
  • Northampton vs Forest Green
    1ste Helft 40:24
    ×
    Northampton
    0
    Forest Green
    0
  • Grantham Town vs Morpeth Town
    1ste Helft 41:26
    ×
    Grantham Town
    1
    Morpeth Town
    0
  • Stoke City vs Reading FC
    1ste Helft 41:28
    ×
    Stoke
    0
    Reading
    0
  • Maidstone United vs Concord Rangers
    1ste Helft 40:55
    ×
    Maidstone
    2
    Concord
    1
  • Ipswich Town vs Bristol Rovers
    1ste Helft 41:11
    ×
    Ipswich
    1
    Bristol Rovers
    2
  • Bradford PA vs Halesowen
    1ste Helft 38:32
    ×
    Bradford PA
    1
    Halesowen
    1
  • Carlisle Utd vs Grimsby Town
    1ste Helft 41:44
    ×
    Carlisle
    0
    Grimsby
    0
  • Sutton United vs Dagenham & Red.
    1ste Helft 42:13
    ×
    Sutton
    0
    Dag & Red
    0
  • Bowers Pitsea vs Folkestone Invicta
    1ste Helft 42:20
    ×
    Bowers Pitsea
    1
    Folkestone Invicta
    1
  • Lancaster vs Stalybridge Celtic
    1ste Helft 39:13
    ×
    Lancaster
    0
    Stalybridge Celtic
    0
  • Maidenhead Utd vs Hemel Hempstead
    1ste Helft 40:24
    ×
    Maidenhead
    2
    Hemel Hempstead
    1
  • Barwell vs Nuneaton
    1ste Helft 41:56
    ×
    Barwell
    0
    Nuneaton Town FC
    1
  • Newport County vs Stevenage FC
    1ste Helft 39:31
    ×
    Newport
    0
    Stevenage
    1
  • King's Lynn Town vs Dover Athletic
    1ste Helft 40:25
    ×
    King's Lynn Town
    1
    Dover
    0
  • Bristol City vs Blackburn Rovers
    1ste Helft 40:17
    ×
    Bristol City
    0
    Blackburn
    1
  • Warrington vs Basford United
    1ste Helft 40:26
    ×
    Warrington
    1
    Basford United
    0
  • Salford City vs Exeter City
    1ste Helft 41:17
    ×
    Salford City
    0
    Exeter
    1
  • Chelmsford City vs Havant & Waterlooville
    1ste Helft 39:05
    ×
    Chelmsford City
    1
    Havant And Waterlooville
    0
  • Lincoln City vs Tranmere Rovers
    1ste Helft 40:20
    ×
    Lincoln
    0
    Tranmere
    0
  • Barnet vs Weymouth
    1ste Helft 38:39
    ×
    Barnet
    2
    Weymouth
    1
  • Merthyr Town vs Walton Casuals
    1ste Helft 41:37
    ×
    Merthyr Town
    0
    Walton Casuals
    0
  • Harrogate Town vs Hartlepool Utd
    1ste Helft 42:51
    ×
    Harrogate
    0
    Hartlepool
    1
  • Farsley AFC vs Altrincham
    1ste Helft 39:42
    ×
    Farsley AFC
    1
    Altrincham
    1
  • Hyde vs Gainsborough
    1ste Helft 41:21
    ×
    Hyde
    0
    Gainsborough
    0
  • Swindon Town vs Oldham Athletic
    1ste Helft 40:45
    ×
    Swindon
    0
    Oldham
    0
  • Eastbourne vs Salisbury
    1ste Helft 40:20
    ×
    Eastbourne
    2
    Salisbury
    1
  • Halifax vs Wrexham FC
    1ste Helft 40:29
    ×
    Halifax
    1
    Wrexham
    0
  • AFC Fylde vs Curzon Ashton
    1ste Helft 41:30
    ×
    AFC Fylde
    1
    Curzon Ashton FC
    0
  • Carshalton vs Aveley FC
    1ste Helft 39:06
    ×
    Carshalton
    0
    Aveley FC
    2
  • Torquay Utd vs Aldershot Town
    1ste Helft 42:13
    ×
    Torquay
    2
    Aldershot
    0
  • Coalville Town vs Banbury
    1ste Helft 40:55
    ×
    Coalville Town
    1
    Banbury
    0
  • AC Ajaccio vs RC Lens
    1ste Helft 42:03
    ×
    Ajaccio
    1
    Lens
    0
  • Yeovil Town vs Welling
    1ste Helft 41:43
    ×
    Yeovil
    1
    Welling
    0
  • 1. FC Köln vs Bayer Leverkusen
    2de Helft 51:49
    ×
    1. FC Köln
    0
    Bayer Leverkusen
    0
  • Paderborn vs Union Berlin
    2de Helft 53:28
    ×
    Paderborn
    1
    Union Berlin
    1
  • Mainz vs Borussia Dortmund
    2de Helft 51:09
    ×
    Mainz
    0
    Borussia Dortmund
    1
  • Ascoli vs Cittadella
    2de Helft 82:12
    ×
    Ascoli
    1
    Cittadella
    0
  • Virtus Entella vs Empoli
    2de Helft 84:11
    ×
    Virtus Entella
    2
    Empoli
    0
  • Brescia vs Lecce
    2de Helft 77:57
    ×
    Brescia
    3
    Lecce
    0
  • Hertha BSC vs SC Freiburg
    2de Helft 53:08
    ×
    Hertha Berlin
    1
    Freiburg
    0
  • AC Venezia vs Spezia
    2de Helft 79:23
    ×
    AC Venezia
    0
    Spezia
    0
  • FC Bayern München vs Werder Bremen
    2de Helft 50:44
    ×
    Bayern Munich
    2
    Werder Bremen
    1
  • Modena vs Ravenna Calcio
    2de Helft 67:43
    ×
    Modena
    2
    Ravenna Calcio
    0
  • Frosinone vs Pescara
    2de Helft 84:16
    ×
    Frosinone
    1
    Pescara
    0
  • Maritimo vs Boavista FC
    1ste Helft 11:01
    ×
    Maritimo
    1
    Boavista
    0
  • Real Sociedad vs FC Barcelona
    1ste Helft 41:36
    ×
    Real Sociedad
    1
    Barcelona
    1
  • Ross County vs Kilmarnock FC
    1ste Helft 41:05
    ×
    Ross County
    0
    Kilmarnock
    0
  • CD Ibiza Islas Pitiusas vs CE Andratx
    1ste Helft 41:33
    ×
    CD Ibiza Islas Pitiusas
    1
    CE Andratx
    0
  • Unionistas CF vs CD Guijuelo
    1ste Helft 39:36
    ×
    Unionistas CF
    0
    CD Guijuelo
    1
  • Mirandes vs SD Huesca
    1ste Helft 39:45
    ×
    Mirandes
    0
    Huesca
    0
  • Warrenpoint Town vs Linfield Belfast
    1ste Helft 39:01
    ×
    Warrenpoint Town
    0
    Linfield
    1
  • CA Osasuna B vs CD Calahorra
    1ste Helft 41:50
    ×
    CA Osasuna B
    0
    CD Calahorra
    0
  • Real Valladolid B vs CF Salmantino
    1ste Helft 42:41
    ×
    Real Valladolid B
    1
    CF SALMANTINO
    0
  • SD Amorebieta vs Deportivo Alaves B
    1ste Helft 12:09
    ×
    SD Amorebieta
    0
    Deportivo Alaves B
    0
  • Athletic Bilbao B vs Barakaldo CF
    2de Helft 56:39
    ×
    Athletic Bilbao B
    0
    Barakaldo CF
    1
  • Stockport vs Blyth Spartans
    1ste Helft 39:52
    ×
    Stockport
    1
    Blyth Spartans
    0
  • Casa Pia Atletico vs CD Mafra
    1ste Helft 41:52
    ×
    Casa Pia Atletico
    0
    CD Mafra
    0
  • AD Llerenense vs CD Diocesano
    1ste Helft 42:23
    ×
    AD Llerenense
    0
    CD Diocesano
    0
  • Cultural Guarnizo vs CF Vimenor
    2de Helft 57:54
    ×
    Cultural Guarnizo
    1
    CF Vimenor
    0
  • SD Barreda Balompie vs CD Tropezon
    2de Helft 53:53
    ×
    SD Barreda Balompie
    0
    CD Tropezon
    3
  • Ironi Kiryat Shmona vs Bnei Yehuda
    1ste Helft 11:38
    ×
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona
    1
    Bnei Yehuda Tel Aviv
    0
  • Montpellier HSC 13-7 Toulouse FC
    Live 0:00
    ×
    Montpellier
    0
    Toulouse
    0
  • Saracens 3-3 Munster
    Live 0:00
    ×
    Saracens
    0
    Munster
    0
  • Australië 416 167/6 v Nieuw-Zeeland 166
    Live 0:00
    ×
    Australia
    416
    New Zealand
    166
  • Pakistan v Sri Lanka
    Live 0:00
    ×
    Pakistan
    Sri Lanka
  • Spain 7s vs Scotland 7s
    Live 0:00
    ×
    Spain 7s
    0
    Scotland 7s
    0
  • England 7s vs France 7s
    Live 0:00
    ×
    England 7s
    0
    France 7s
    0
  • Canada 7s vs Wales 7s
    Live 0:00
    ×
    Canada 7s
    0
    Wales 7s
    0
  • New Zealand 7s vs Argentina 7s
    Live 0:00
    ×
    New Zealand 7s
    0
    Argentina 7s
    0
  • Fiji 7s vs Japan 7s
    Live 0:00
    ×
    Fiji 7s
    0
    Japan 7s
    0
  • South Africa 7s vs USA 7s
    Live 0:00
    ×
    South Africa 7s
    0
    USA 7s
    0
  • Liverpool U23 vs Chelsea U23
    1ste Helft 39:34
    ×
    Liverpool U23
    1
    Chelsea U23
    0
  • Eastleigh vs Yate Town
    1ste Helft 42:12
    ×
    Eastleigh
    2
    Yate Town
    0
  • Dorking Wanderers vs Bromley FC
    1ste Helft 38:07
    ×
    Dorking Wanderers
    1
    Bromley
    0
  • Hednesford vs Chester FC
    1ste Helft 42:22
    ×
    Hednesford
    0
    Chester
    0
  • GOG Handball vs Mors-Thy Handbold
    Live 0:00
    ×
    GOG Handball
    14
    Mors-Thy Handbold
    12
  • FC United of Manchester vs Kettering Town FC
    1ste Helft 42:15
    ×
    FC United of Manchester
    1
    Kettering Town FC
    0
  • Matlock vs Chorley FC
    1ste Helft 39:54
    ×
    Matlock
    0
    Chorley FC
    0
  • Institute FC vs Glenavon FC
    1ste Helft 39:51
    ×
    Institute FC
    0
    GLENAVON FC
    3
  • FC Goa vs Atletico de Kolkata
    2de Helft 84:55
    ×
    FC Goa
    2
    Atletico de Kolkata
    1
  • Jastrzebski Wegiel vs GKS Katowice
    Live 108:50
    ×
    Jastrzebski Wegiel
    (1) 16
    GKS Katowice
    15 (2)
  • Slavia Sofia vs Levski Sofia
    Live 37:58
    ×
    Slavia Sofia
    (0) 11
    Levski Sofia
    14 (1)
  • SKA-Neva St.Petersburg vs Yugra
    Live 0:00
    ×
    SKA-Neva St.Petersburg
    4
    Yugra
    3
  • HK Dynamo Tver vs Rubin Tyumen
    Live 0:00
    ×
    HK Dynamo Tver
    1
    Rubin Tyumen
    1
  • HC Tambov vs Zauralye Kurgan
    Live 0:00
    ×
    HC Tambov
    0
    Zauralye Kurgan
    0
  • VK Ostrava vs AERO Odolena Voda
    Live 12:09
    ×
    VK Ostrava
    (0) 16
    AERO Odolena Voda
    9 (0)
  • Dunav Ruse vs Montana
    Live 41:50
    ×
    Dunav Ruse
    (0) 9
    Montana
    20 (1)
  • Lahti Basketball vs Ura Basket
    Live 0:00
    ×
    Lahti Basketball
    47
    Ura Basket
    46
  • Lokomotiv-Kuban Krasnodar vs Parma Perm
    Live 0:00
    ×
    Lokomotiv-Kuban Krasnodar
    81
    Parma Perm
    73
  • Paok vs Feakas Kerkiras
    Live 0:00
    ×
    PAOK
    23
    Feakas Kerkiras
    16
  • Saak Anatolia vs Eleftheroupoli
    Live 0:00
    ×
    SAAK Anatolia
    31
    Eleftheroupoli
    15
  • Jurmala vs Valmiera
    Live 0:00
    ×
    Jurmala
    49
    Valmiera
    48
  • Anadolu Efes vs Fenerbahçe SK
    Live 0:00
    ×
    Anadolu Efes
    45
    Fenerbahce
    37
  • TTU KK vs BK Ventspils
    Live 0:00
    ×
    TTU KK
    40
    BK Ventspils
    40
  • VEF Riga vs Rapla
    Live 0:00
    ×
    VEF Riga
    46
    Rapla
    42
  • Pieno Zvaigzdes vs Lietuvos rytas
    Live 0:00
    ×
    Pieno Zvaigzdes
    43
    Lietuvos Rytas
    70
  • Juventus vs Neptunas
    Live 0:00
    ×
    Juventus
    23
    Neptunas
    18
  • AS Karditsas vs Olympiacos Piraeus
    Live 0:00
    ×
    AS Karditsas
    28
    Olympiacos Piraeus
    33
  • Illiabum vs FC Porto
    Live 0:00
    ×
    Illiabum
    28
    Porto
    30
  • Fakel Novyi Urengoi vs Gazprom-Yugra
    Live 99:05
    ×
    Fakel Novyi Urengoi
    (2) 6
    Gazprom-Yugra
    7 (1)
  • KPS Chemik Police Women vs MKS Kalisz Women
    Live 39:56
    ×
    KPS Chemik Police Women
    (1) 7
    MKS Kalisz Women
    9 (0)
  • Koping Stars vs KFUM Nassjo
    Live 0:00
    ×
    Koping Stars
    38
    KFUM Nassjo
    33
  • Cankaya Women vs Cukurova Women
    Live 0:00
    ×
    Cankaya Women
    9
    Cukurova Women
    8
  • Nanterre U21 vs Bourg-en-Bresse U21
    Live 0:00
    ×
    Nanterre U21
    47
    Bourg-en-Bresse U21
    61
  • Hyundai Tbilisi vs Dinamo Tbilisi
    Live 0:00
    ×
    Hyundai Tbilisi
    72
    Dinamo Tbilisi
    63
  • Zalakeramia-ZTE KK vs Albacomp Fehervar
    Live 0:00
    ×
    Zalakeramia-ZTE KK
    20
    Albacomp Fehervar
    10
  • Vitoria Guimaraes vs Ovarense
    Live 0:00
    ×
    Vitoria Guimaraes
    46
    Ovarense
    38
  • ASK Nizhniy Novgorod vs Zenit Kazan
    Live 40:46
    ×
    ASK Nizhniy Novgorod
    (0) 9
    Zenit Kazan
    10 (1)
  • AIK Basket vs Högsbo Basket
    Live 0:00
    ×
    AIK Basket
    85
    Högsbo Basket
    91
  • Eczacibasi Vitra Istanbul Women vs Vakifbank Istanbul Women
    Live 10:53
    ×
    Eczacibasi Vitra Istanbul Women
    (0) 11
    Vakifbank Istanbul Women
    10 (0)
  • Duzce Belediye vs Konyaspor
    Live 0:00
    ×
    Duzce Belediye
    63
    Konyaspor
    62
  • Gemlik vs Yalova Spor
    Live 0:00
    ×
    Gemlik
    60
    Yalova Spor
    76
  • Aalborg HIK vs VK Vestsjaelland
    Live 41:05
    ×
    Aalborg HIK
    (1) 17
    VK Vestsjaelland
    9 (0)
  • TV 05 Waldgirmes Women vs VV Grimma
    Live 40:17
    ×
    TV 05 Waldgirmes Women
    (0) 7
    VV Grimma
    9 (1)
  • Mark Selby 5-1Middelfart G & BKDavid Gilbert|
    Live 0:00
    ×
    Mark Selby
    David Gilbert
  • Denemarken - Dames vs Olympic athletes of Russia Women
    Live 0:00
    ×
    Denmark Women
    0
    Olympic athletes of Russia Women
    4
  • Frankrijk U20 vs Italië U20
    Live 0:00
    ×
    France U20
    1
    Italy U20
    1
  • Shintaro Mochizuki vs Nick Chappell
    punten 1 2 3
    ×
    Shintaro Mochizuki
    0 4 3 -
    Nick Chappell
    0 6 4 -
  • Natsumi Kawaguchi vs Nika Kukharchuk
    punten 1 2 3
    ×
    Natsumi Kawaguchi
    15 1 5 -
    Nika Kukharchuk
    0 6 5 -
  • Daniil Medvedev vs Fabio Fognini
    punten
    ×
    Daniil Medvedev
    0
    Fabio Fognini
    0
  • Zuid-Korea vs Japan
    Live 0:00
    ×
    Korea Republic
    2
    Japan
    1
  • Dhaka 182/4 v Sylhet 96/5
    Live 0:00
    ×
    Dhaka
    182/4
    Sylhet
    96/5
  • R. Alimov/A. Davletova vs S. R. Kim/H. W. Eom
    Live 29:03
    ×
    R. Alimov/A. Davletova
    16
    S. R. Kim/H. W. Eom
    20
  • E. Bolotova/V. Ivanov vs E. Dremin/E. Dimova
    Live 39:40
    ×
    E. Bolotova/V. Ivanov
    15
    E. Dremin/E. Dimova
    8
KLIK OP DE EVENEMENTEN DIE JE WIL VOLGEN
Spelformulier wordt geladen...

Live Streaming